Yükleniyor

Ücretsiz Çekici

...

Ücretsiz Çekici

Tüm üyelerimizin ister trafik ister kasko sigortası olsun ücretsiz çekici çağırma hakkı vardır. Ücretsiz çekici çağırma talepleri üyelerimizin sahip olduğu pakete göre belirlenir.

Nasıl Kullanırsınız?

* Standart durumlarda verilen fiyatlar çekerek arkadan yüklemeli platformlar içindir, ahtapot çekici istenmesi durumunda fiyat farkı yansıtılacaktır.

single

Tek Seferlik Paket
  • Anlaşmalı servisleri tercih etmeleri durumunda ücretsiz çekici hakkına sahiptir
  • Anlaşmalı olmayan servisleri tercih etmeleri durumunda indirimli çekici hakkına sahiptir. Bu indirim %15 oranında olup toplamda indirim miktarı her bir işlem için max 250 TL sınırlandırılmıştır.

Gold

Araç Güvenlik Paketi
  • Anlaşmalı servisleri tercih etmeleri durumunda ücretsiz çekici hakkına sahiptir
  • Anlaşmalı olmayan servisleri tercih etmeleri durumunda 30 km uzaklığa kadar ücretsiz çekici hakkına sahiptir. 30 km üzeri çekici ihtiyaçlarında indirimli çekici hakkına sahiptir. Bu indirim %15 oranında olup toplamda indirim miktarı her bir işlem için max 500 TL ile sınırlandırılmıştır.

Platinum

Platinum Paket Sahipleri
  • Anlaşmalı servisleri tercih etmeleri durumunda ücretsiz çekici hakkına sahiptir
  • Anlaşmalı olmayan servisleri tercih etmeleri durumunda 90 km uzaklığa kadar ücretrsiz çekici hakkına sahiptir. 90 km üzeri çekici ihtiyaçlarında indirimli çekici hakkına sahiptir. Bu indirim %15 oranında olup toplamda indirim miktarı her bir işlem için max 5000 TL ile sınırlandırılmıştır.

Evet. Tüm bu haklarınızdan trafik sigortanız olsa bile faydalanabilirsiniz.

asdadasd

Çekiciler ortalama 20 dakika ile 45 dakika arasında gelmektedir. Bulunduğunuz şehrin trafik durumuna göre ve tedarikçilerimizin yoğunluğuna göre bu sürelerde gecikmeler yaşanabilmektedir.

Evet çekicilerimiz şehirlerarası da hizmet vermektedirler. Gideceğiniz yerin belli olması durumunda buna göre ek indirimli fiyat vereceklerdir.

Ahtapot çekiciler araçları konumu veya kaza durumuna göre hareket ettirmede üstten kaldırarak platforma yükleyen çekicilere denir.
Destek Kredileri İçin İletişime Geçin

Bize ulaşın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim